Vizionářské suroviny

Organická fermentace

Péče a konzervace jedním tahem! Hands on Veggies sází na vzácné přírodní fermentované složky, které působí jako konzervační látky a zároveň pečují o pokožku, a to aniž by ji senzibilizovaly, jak tomu může být v případě běžných konzervačních látek.

Zelenina

... je srdcem kosmetiky Hands on Veggies. Pestrá rozmanitost zeleniny zajišťuje nejen přísun nezbytných vitamínů a živin do pokožky a vlasů prostřednictvím potravin, ale pečuje o naše tělo i zevně. Vitamíny, antioxidanty, minerály a mnoho dalších výživných složek se v Hands on Veggies používají v té nejlepší formě. Oleje, fermentované látky a výtažky jsou součástí přírodních rostlinných složek, které tvoří naše výrobky. Ať už se jedná o hydratační avokádo, stahující artyčok nebo kapustu bohatou na vitamín C. Zde naleznete dokonalou péči jak pro vlasy, tak i pro pokožku.

Jemné cukerné povrchově aktivní látky

... čistí pokožku a vlasy přirozeným způsobem. Naše motto zní: "Pěna je nutnost, sulfáty ne!" Použili jsme promyšlené kombinace povrchově aktivních látek s obsahem cukru, jež jsou šetrné k pokožce, a to proto, abychom dodali přírodním produktům bohatou pěnu.