Vizionářské myšlení

"Naše těla jsou zahrady, jež ošetřuje naše vůle - zahradník. Ta rozhoduje o tom, co z nich vyroste." W. Shakespeare

Vizionářské myšlení

Co nás inspiruje

  • Krásné věci, které přitahují naši pozornost, dělají svět autentičtějším a činí nás šťastnějšími.
  • Nové udržitelné koncepty, které každý den přispívají k tomu, aby byl náš svět lepší.
  • Organická veganská kosmetika, která v sobě spojuje to nejlepší z přírody.
  • Přírodní a účinná péče, která hýčká pokožku a vlasy, a to aniž by poškozovala životní prostředí.
  • Netradiční způsoby vytváření originálních produktů - výběr inovativních obalů, umělecký design a testování výrobků na nás samotných.

Meet the Makers

Meet the Makers

Když Nicole a Lisa dají hlavy dohromady, vznikne inovativní a organická kosmetika. Tyto dvě ženy, které stojí za Hands on Veggies, již dosáhly velkého úspěchu se svou předchozí značkou přírodní kosmetiky PURE SKIN FOOD. Zatímco Nicole se věnuje recepturám výrobků, Lisa vyvíjí celkovou udržitelnou koncepci značky. To, co společně vytvářejí, odpovídá jejich vlastním vysokým nárokům. Nespokojí se s ničím menším a vy byste také neměli.

The Creative Minds

Alice a Carina čerpají inspiraci z dlouholetých zkušeností v oblasti přírodní kosmetiky. Vědí co je důležité a co mají fanoušci přírodní kosmetiky rádi. Mersiha je zodpovědná za úžasný design. Působivě převedla nápady týmu do výrazných obrazů a okouzlila nás svou láskou k detailům.

Za nádherný umělecký a grafický design výrobků vděčíme kreativní práci grafické designérky Sabriny a malířky a tatérky Caroly z kreativního studia decasa. Nadšení pro barvy a tvary dalo Hands on Veggies okouzlující vzhled. Každý výrobek je tak sám o sobě mistrovským dílem.