Tipy a triky pro větší objem

Ať už máte přirozeně řídké a jemné vlasy anebo za to může vlhké podzimní počasí, pomocí několika jednoduchých kroků a správných produktů můžete ze svých vlasů dostat maximum!

Šampon a kondicionér - méně je někdy více!

Především se ujistěte, že používáte správné produkty pro svůj typ vlasů a pokožku hlavy. Speciální šampony pro objem, jako je např. náš Organický šampon pro objem vlasů s chilli, dodávají vlasům plnost, a to díky použití účinných složek. Do šamponu přidáváme bílý jíl pro větší objem a chilli pro jeho vitalizující vlastnosti na pokožku hlavy a také proto, že jí pomáhá vstřebávat živiny. To dlouhodobě posiluje vlasy a pokožku hlavy a podporuje růst vlasů.

Při používání kondicionéru byste měli jemné vlasy šetřit. Dejte si do ruky jen malé množství a rozetřete ho pouze do délek vlasů!

Používejte raději několik málo účinných výrobků a nepoužívejte příliš mnoho produktů najednou neboť to může způsobit, že vlasy vypadají zplihle.

Naše tipy pro větší objem

  1. fénování - vysušte vlasy při nízké teplotě, nikoliv při vysoké, tím lépe vydrží jejich objem;
  2. sušení na vzduchu - poloviční fénování a poloviční sušení na vzduchu nebo dokonce úplné sušení na vzduchu, které nejenže dodá větší objem, ale je také zdravější pro vlasy a pokožku hlavy;
  3. bezoplachový kondicionér a laky na vlasy si vždy nejprve nastříkejte do rukou a poté je rozetřete po vlasech, místo abyste je aplikovali přímo do vlasů;
  4. po umytí a vysušení si vlasy znovu protřepejte nad hlavou a nekartáčujte je;
  5. pokud si vlasy ještě nechcete mýt, může Vám k osvěžení kořínků pomoci také suchý šampon - nejlépe ve formě prášku;
  6. při vysoké vlhkosti vlasy opět rychle plihnou a čepice a cyklistické helmy jim bohužel také neprospívají - praktický sprej na cesty Váš účes opět rychle osvěží!

Náš Dream Team pro maximální objem

Přímo milujeme náš Organický šampon pro růst vlasů s česnekem a kofeinem, který probudí i ty nejunavenější vlasové kořínky a vlasy samotné! Dodejte svému účesu více objemu!

Třešničkou na dortu je však náš oblíbený Organický lak na vlasy s mořskou solí. Vyvinuli jsme jej, protože nám chybí moře a pocit slané vody ve vlasech. Praktický sprej s pravou mořskou solí dodá vlasům texturu a usnadní jejich úpravu. Můžete je tak lépe stylizovat a navíc vlasy tak rychle nevypadávají.

Nastříkejte trochu spreje do délek vlasů nebo do dlaní a rovnoměrně jej rozetřete. Pro lepší efekt nechte vlasy následně uschnout na vzduchu. Pro rychlé osvěžení použijte lak na vlasy s mořskou solí i na cestách!

Postupujte podle našich tipů, používejte naše produkty a užívejte si maximální objem a krásnou plnou hřívu!

Doporučujeme