Save the Fish

Act now, switch to refills!

Pravděpodobně jste viděli obrázky mořských živočichů, kteří se zachytili ve starých rybářských sítích a umírali v agónii, protože se nemohli osvobodit. Rybářské sítě tvoří až 50 % plastového odpadu v oceánech.

Z velké části za to může nelegální rybolov. Zanechané sítě bezcílně plují ve vodě, ohrožují mořské živočichy a jen velmi zřídka jsou v rámci čistících projektů znovu sebrány.

Syntetická příze sítí se rozkládá na menší a menší plastové částice po desetiletí, možná i staletí. A ani pak není problém vyřešen, neboť tyto mikroplastové částice přijímají mořští živočichové s potravou a dostávají se i do našeho těla, když jíme mořské ryby.

We turn trash into treasure

Náš partner sbírá plasty z oceánů, jako jsou např. vyřazené a zastaralé rybářské sítě, rybářské vybavení, lana, vlečné sítě atd. Tyto materiály se recyklují na plastový granulát, který se pak používá k výrobě dávkovačů s pumpičkou pro náš systém Refill.

Upcycling at its best!

For clean oceans, beaches & consciences

Nejlepší na tom je, že dávkovač můžete opakovaně plnit. Při průměrné spotřebě 8 litrů mýdla na domácnost, tak ušetříte přibližně 15 plastových lahví o objemu 500 ml ročně!

Vyzkoušejte i Vy doplňování mýdel, namísto vyhazování plastových konvenčních výrobků. Můžete si vybrat ze dvou letních druhů, které do Vaší koupelny vnesou prázdninovou atmosféru.

Objevte také naše šampony v praktické velikosti náplně a využijte cenové zvýhodnění cca 30 % oproti standardním velikostem.

More to come - již brzy Vám představíme více oblíbených produktů v této verzi ke znovudoplnění - stay tuned!

Doporučujeme